Yaratıcılığa Odaklanmış Marka
Oxibis® yaratıcı gözlükler tasarlayıp üreten dinamik ve yenilikçi bir Fransız şirketidir. Renkleri uyumlu bir şekilde birleştiren, olağanüstü tasarımlarla her zaman kullanıcıların arzularına hitap eden modellere sahiptir. Her Oxibis® koleksiyonunun kendi kişiliği, eğlenceli referansları hatta kendi konsepti vardır. Renk uzmanlığı konusunda büyük bir şöhrete sahip olan Oxibis® heyecan verici, sıra dışı, cesur renk kombinasyonlarını materyallerin farklı formlarıyla mükemmel bir şekilde harmanlar.
ALYZEE - Egzotik Esinti


Oxibis® Alyzee koleksiyonunu etkileyici kılan boşluklar, çizgilerindeki zarif ve havalı etkileşimler egzotik esintileri modern dünyaya taşır. Kaş kıvrımının zıt veya uyumlu renk tonlarıyla vurgulandığı ön yüzü asimetrik kıvrımlı saplarla bir araya getiren ince işlenmiş detay çerçeveye karakteristik bir özellik katar. Esnekliği sağlayan özel tasarlanmış menteşe sistemi yanında feminen tasarımları teknik mükemmellikle sunan koleksiyon ustaca bir işçiliği dikkat çekici detaylarda gözler önüne serer.

Alyzee koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

BAGGY - Vazgeçilmez Rahatlık


Oxibis® Baggy koleksiyonu klasik renk ve formlara sahip tek parça paslanmaz çelik bir ön yüzü akıllı ve esnek bir menteşe sistemiyle saplarla bütünleştirirken çerçevenin kenarlarında ve saplarında dinamik renk detayları taşır. Çelik materyalin inceliğinin, hafifliğinin ve doğal esnekliğinin yanında ustalıkla tasarlanmış menteşe sistemi ihtiyaç duyulan rahatlığı sağlar. Kontrast veya uyumlu renklerde detaya sahip asimetrik kesimli paslanmaz çelik saplar cilt dostu asetat sap uçlarıyla son bulur.

Baggy koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

Baggy Gözlük Koleksiyonu
BIKINI - Renklerin Enerjisi

Oxibis® Bikini koleksiyonu renk, desen ve zıtlıklarla alışılmışın dışında çizgiler sunarken çelikle asetatın mükemmel birleşimi en üst düzeyde rahatlık sağlar. Kaş kıvrımlarında şık etki yaratan çapraz kesilmiş yumuşak tonlardaki mermer desenli asetat detaylar saplarda da tekrarlanır ve koleksiyona özgün bir hava katar. Saplarda yer alan mermer desenli zarif yuvarlak kenarlı asetat parça sapların çelik kısmıyla durağanlığı bozan bir çizgiyle birleşerek biyouyumlu cilt dostu sap uçlarına dönüşür.

Bikini koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

BOOGY - Çekici Görünüş


Oxibis® Boogy koleksiyonu feminen karakterini, kaş kıvrımına uygun eğimle başlayıp, saplara doğru derinlik hissini veren boşluğu yaratan tasarım anlayışından alır. Estetik bütünlüğünü, ışık oyunlarını yansıtan selüloz asetat materyalin, sade ve zarif çelik tasarımla ustaca birleşmesi sağlar. Çerçevenin ön yüzünden kıvrılarak gelen zarif çelik tasarımın uzantısı gibi duran çok esnek ve ince saplar, gövdeyle uyumlu renklerdeki konforlu cilt dostu asetat sap uçlarıyla son bulur.

Boogy koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

Boogy Gözlük Koleksiyonu
Boost Gözlük Koleksiyonu
BOOST - Sportif Stil


Oxibis® Boost koleksiyonu retro veya trend tarzları, materyallerin çok ince formlarıyla, kontrast renkler eşliğinde yorumlar. Tek parça çelikten üretilmiş, klasik renklerdeki ön yüzün kenarlarında yer alan küçük renk dokunuşları, saplardaki çelik bölümde de devam ederek görsel bir bütünlük sağlar. Üzerinde üç noktalı karakteristik detayın üzerinde yer aldığı, çelik ve XP2 materyalden üretilmiş ince saplar, esnek, pürüzsüz, dayanıklı ve cilt dostu yüzeyi ile maksimum konforu sunar.

Boost koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

DOLY - Şiirsel İlham


Oxibis® Doly koleksiyonu şiirsel ilhamını çerçevenin köşelerinde buğulu göz veya kedigözü yanılsamasına yol açan mat saten dokulu renk kombinasyonlarından alır. Uyumlu veya zıt renklerdeki mat saten yüzeyli ön yüz estetik bir kavisle saplara doğru kıvrılır. Ön yüz ile saplar arasındaki boşluğun yarattığı derinlik görüntüsü koleksiyona alışılmadık bir hava katar. Asimetrik formlu esnek ve çok rahat çelik saplarla bütünleşen uyumlu renk cilt dostu sap uçları tasarımı şık bir şekilde tamamlar.

Doly koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

Doly Gözlük Koleksiyonu
Iggy Gözlük Koleksiyonu
IGGY - Hayatın Ritmi


Oxibis® Iggy koleksiyonunun göz alıcı ve dinamik karakterini retro tarzı formların pastel veya neon renkler eşliğinde cesur bir bakış açısıyla yorumlanması oluşturur. Koleksiyon dinamik karakterinden taviz vermeden üst düzeyde konfor sağlayan hafifliği ve esnekliği sunar. Maksimum konforu sağlayan farklı pastel veya siyah renkli cilt dostu uzun selüloz asetat sap uçları, sapların zıt veya uyumlu renkler taşıyan çelik bölümüyle zarif konik bir dokunuşla bütünleşir.

Iggy koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

IPPY - Özgürlük Rüzgarı


Oxibis® Ippy koleksiyonu 70’lerin özgürlükçü ikonik tasarımlarını modern teknoloji ve materyallerle retro-şık veya retro-pop stillerle günümüze uyarlar. Zıt veya uyumlu renk tonlarını ince işlenmiş detaylarla bir araya getiren yuvarlak, oval, dikdörtgen veya altıgen formlar canlı, enerjik ve dinamik bir tarz oluşturur. Rahatlık ve hafiflik performansını sağlayan bu modern tasarımlı koleksiyonda çok ince ve hafif minimalist saplar tasarıma bütünlük katarken maksimum kullanım rahatlığını sağlar.

Ippy koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

Ippy Gözlük Koleksiyonu
Loop Gözlük Koleksiyonu
LOOP - Mükemmel Farklılık


Oxibis® Loop koleksiyonunda silindir teması koleksiyonun kendine has benzersiz özgün çizgisini oluştururken esnekliği hafiflikle buluşturur. Şık silindir detay akıllıca tasarlanmış vidasız bir menteşe sistemini gizler. Asetat ön yüzün köşelerine şık bir uyumla bağlanan renkli saplarda koleksiyonun çizgisini belirleyen silindir detay yer alır. Konforlu, cilt dostu biyouyumlu asetat sap uçlarında çift enjeksiyon yöntemiyle üretilmiş renkli bir halka koleksiyonun özgünlüğü devam ettirir.

Loop koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

S.MILE - Trend Belirleyici


Oxibis® S.mile koleksiyonunda kaş çizgisi üzerinden başlayıp çerçevenin dış kenarlarından aşağı doğru uzanan uyumlu veya zıt renklerdeki yenilikçi detay koleksiyonun tasarım anlayışının püf noktasını oluşturur. Özgün ve yenilikçi bir stili incelikle çözümlemiş detay modellere renk katarak çerçevenin üstünden saplara doğru ince bir çizgi halinde uzanır. Küçük yüzlü kadınları gülümsetecek tasarım anlayışı cilt dostu esnek kolay ayarlanabilir asetat sap uçlarıyla tamamlanır.

S.Mile koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

S.Mile Gözlük Koleksiyonu
Zef Gözlük Koleksiyonu
ZEF PREMIUM - Sınırsızlık Duygusu


Oxibis® Zef Premium koleksiyonu varlığını yalnızca ince ve saf çizgilerle neon renklerdeki saplarda ve burun köprüsünde gösterse de zamansız tasarımı ve doğanın enerjisini minimalist detaylarda yansıtan renkleriyle dikkat çeker. Sadece 10,8 gram ağırlığındaki bu ultra hafif ve ultra ince çerçevenin her parçası maksimum dayanıklılık için kaynak işlemi uygulanmadan paslanmaz çelikten dövülerek imal edilmiştir. Şekil ve renk tercihlerine bağlı her türlü kombinasyon için özelleştirilebilir.

Zef Premium koleksiyonunu keşfetmek için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.