Yetkili satış noktanız olmak istiyorum
  • Yetkili satış noktası mağaza olmak için e-posta yollayabilir, çağrı merkezimizden veya WhatsApp hattımızdan arayabilir veya  Randevu Sistemi'nden oluşturacağınız bir randevu sizi aramamızı isteyebilirsiniz.
Optigo Randevu Sistemi nedir?
  • Randevu Sistemi sizin için uygun olan bir gün ve saatte oluşturacağınız randevu ile yetkili yatış noktaları yöneticimizin sizi telefonla veya görüntülü olarak arayarak bilgi vereceği bir sistemdir.
Bayiliğim neden pasif hale geldi?
  • Yaygın dağıtım sistemi sırasında oluşturulmuş bayiliklerin her il/ilçede sınırlı sayıda yetkili satış noktasına dönüştürülebilmesi için 01 Ocak 2022 tarihinden önceki bayilikler sistem tarafından pasif hale getirilmiştir.
Seçici dağıtım sistemi nedir?
  • Tedarikçinin marka algısı oluşturmak ve bu algıyı korumak amacıyla marka ve hizmetlerini her il/ilçede belirlenmiş kriterlere uygun sınırlı sayıda yetkili satış noktası mağaza kanalıyla satışa sunmasıdır.
Yetkili satış noktası nedir?
  • Yetkili satış noktası gözlük mağazaları sadece markamızın bulunduğu yerler değil, satış öncesinde, satış sırasında ve satış sonrasında kullanıcı odaklı çözümler misyonumuz için son kullanıcı adına hizmet aldığımız noktalardır
Haritada gösterilen konumlar nedir?
  • İl/ilçe adı ve yetkili satış noktası sayısı belirtilmiş noktaların haritada göster sekmesine tıklayarak veya haritayı yakınlaştırarak il/ilçelerde ulaşacağınız yerleri temsili konumlar olarak işaretlenmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.