Oxibis Erkek Gözlük Koleksiyonu

Atılımcı, cesur, güçlü ve maskülen stillerin zıt veya uyumlu renk seçenekleriyle girişken ve iddialı olun

Filtre
Filtre
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan
Toplam 115 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
Oxibis erkek koleksiyonlarında atılımcı, cesur, güçlü ve maskülen stilleri, detaylarındaki zıt veya uyumlu renk alternatifleriyle erkek gözlük çerçevelerinde bir araya getirir. Ofis hayatından günlük kullanıma, sportif yaşam tarzından özel davetlere kadar farklı alanlarda Oxibis erkek gözlük modasını kendi karakteristik çizgileriyle yorumlar. Farklı stillere hitap eden rafine tasarım anlayışıyla, paslanmaz çelik (metal), selüloz asetat (kemik) veya XP2 (plastik) gibi hipoalerjenik ve biyouyumlu materyallerin enerjik renklerle dengelendiği gözlükler erkek optik çerçeve modellerine öncülük eder.

Oxibis erkek koleksiyonları kendine has bir tarz olan yuvarlak gözlüklerin yanında daha sert ve erkeksi çizgilere sahip dikdörtgen, kare, köşeli, oval, altıgen ve beşgen şekillerdeki erkek gözlük çerçevelerini erkeklerin beğenisine sunar. Her zaman tarzıyla öne çıkmak isteyen erkekler için ayrıntıları özenli el işçiliğinin eseri olan farklı materyallerden tasarlanmış erkek gözlükleri optik çerçeve modellerini kıskandıracak zamansız çizgiler taşır. Oxibis erkek koleksiyonlarından beğendiğiniz gözlükle hafifliğin ve inceliğin sağlayacağı mükemmel rahatlığı hissedebilirsiniz.

Hayatının yönünü kendi çizen, tarz sahibi erkeklere göre tasarlanmış erkek gözlüklerinde Oxibis Baggy ile Vazgeçilmez Rahatlık, Boost ile Sportif Stil, Ippy ile Özgürlük Rüzgarı, Loop ile Mükemmel Farklılık, S.Wing ile Rafine Zevk ve Zef ile Sınırsızlık Duygusu gibi stil kodlarını erkek optik gözlük çerçevesi kullanım alanına da taşır. Erkek gözlük modasında minimalist geometrik çizgileri tek renklerle veya renkli ayrıntılarla buluşturan tasarımlar, girişken ve iddialı erkekler için Oxibis erkek gözlük koleksiyonlarında esnekliği, hafifliği ve inceliği birleştirerek yer alır.

Renk paletleriyle marka felsefesi yaratan Oxibis siyah, gri, lacivert ve yeşil gibi klasik maskülen renklere erkek gözlük çerçevelerinde yoğun yer verir. Abartıdan uzak dururken iddialı görünmek isteyen erkeklere yönelik tek renkli çerçeveler yanında farklı renklerin kullanıldığı erkek çerçeveleri de dinamik renk kombinasyonlarıyla kendine güvenen erkeklere siluet oluşturur. Görünümünde bir adım öne çıkmak isteyen erkekler için kırmızı, turuncu, turkuaz gibi daha cesur ve güçlü renkler erkek gözlük modellerinin ustalık gerektiren ayrıntılarında gizlenir.

Erkek gözlük modellerinde klasik, retro, minimalist ve spor gözlük çerçevesi tarzlarıyla öne çıkabilir, ufak ayrıntılarla şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Oxibis erkek koleksiyonlarının tam çerçeveleri yanında nilor yarım çerçeve veya faset çerçevesiz gözlük modelleriyle de rahatlığı ve şıklığı yarıştırabilirsiniz. Oxibis erkek koleksiyonlarından beğendiğiniz gözlüğün rahat edeceğiniz kullanıcı odaklı çözümlerle özelleştirilmesi için numaralı veya numarasız optik gözlük camı çeşitlerininin yetkili satış noktamızdaki optisyen veya gözlükçüler tarafından size özel değerlendirilmesini isteyebilirsiniz.

Oxibis erkek çerçeveleri orijinal olarak yansımasız kaplamalı, renksiz ve numarasız CR-39 camlarla kullanıma hazır olarak satışa sunulur. Çizilmeye dayanıklı, su tutmaz hydrophobic, mavi yansıtmasız antirefle kaplamalı özelliklere sahip renksiz numarasız gözlük camları güneş spektrumunun yaydığı gözlere zararlı UV-A ve UV-B ışınlarını %100 filtre eder. Oxibis erkek koleksiyonları içerisinden beğendiğiniz erkek gözlüğünün özelliklerini, detaylı ölçülerini, fiyatını, garanti ve servis bilgilerini ve sık sorulan soruları resmi sitemizden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Sitemizin ürün detay sayfalarında gözlük çerçeve ve cam ölçülerini sunduğumuz sportif tarzdan klasik tarza kadar farklı erkek gözlükleri her türlü kullanım amacınız için numaralı (dereceli) veya numarasız (derecesiz) optik gözlük camı uygulanabilecek özelliklerde tasarlanmıştır. Dilerseniz beğendiğiniz gözlüğü kozmetik veya koyu tonlarda renkli optik camlarla özelleştirerek farklı ışık şartları altında kullanabilirsiniz . Yetkili satış noktamızdaki optisyen veya gözlükçüler kullanıcı odaklı çözümler ve özelleştirmeler için her zaman hizmetinizdedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.