Oxibis Gözlük Koleksiyonları

Moda ve sanat dünyasından ilham alınmış tasarımlar ve coşkulu renklerin dinamizmi ile kendinizi şımartın

Filtre
Filtre
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan
Toplam 178 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
Oxibis markasının kökleri Fransız gözlük endüstrisinin doğduğu Jura bölgesine dayanır. Oxibis koleksiyonlarını tasarlayıp üretirken, gözlük çerçevelerinin tasarım özelliklerini yeni trendlerden ilham alarak geliştirir. Jura’nın tarihi geçmişine dayanan mesleki yaratıcılık ve bilgi birikiminden gelen miras Oxibis gözlük koleksiyonlarının temel taşlarıdır. Tüm Oxibis gözlük koleksiyonları yaratıcı bir tasarım ekibi tarafından tasarlanır ve paslanmaz çelik (metal), selüloz asetat (kemik) ve XP2 (plastik) gibi hipoalerjenik ve biyouyumlu materyallerle titiz kalite anlayışıyla üretilir.

Oxibis gözlük koleksiyonları moda ve sanat dünyasındaki tüm trendleri canlı renklerin dinamizm kattığı gözlük çerçevelerinde ustalıkla yeniden yorumlar. Deşifre edilen trendler tasarımlara uyarlanır ve Oxibis markasının imajını oluşturan belirli stillerde üretilir. Son kullanıcıların zevklerinden, arzularından ve kişiliklerinden ilham alan tasarımcılar hafif dayanıklı paslanmaz çelik materyalden yüksek kaliteli, yaratıcı, canlı renklerde gözlükler üretmek için tüm uzmanlıklarını kullanır. Oxibis gözlük modelleri birbirinden farklı stil ve zevklere hitap ederken kendi içinde şıklık yarışına girer.

Modası asla geçmeyecek yuvarlak gözlük çerçeveleri yanında son trendlere uygun gözlük modelleri arasından hem stilinize hem de benzersiz özelliklerinize en uygun tasarımları seçerek deneyebilirsiniz. Çeşitli materyallerin kelebek, oval, dikdörtgen, kare, köşeli, beşgen, altıgen gibi geometrik şekillerle hayat bulduğu gözlüklerle kişisel tarzınızı belirleyebilirsiniz. Kadınlar için feminen, erkekler için maskülen tasarım çizgileri taşıyan gözlük çerçeveleriyle hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilir, en üst düzeyde rahatlığı hissederken kendinize has bir duruş sergileyebilirsiniz.

Klasik veya spor, minimalist veya gösterişli, retro veya modern tasarım çizgilerini anlamlı stil kodlarıyla ifade eden koleksiyonlar hem kadınlara hem de erkeklere fark edileceği seçimleri sunar. Tüm modellerinde hafiflik ve inceliğin ön planda tutulduğu Oxibis gözlük çerçevelerinde stil ve işlevselliğe daha geniş alan açmak için nilor yarım çerçeve veya faset çerçevesiz gözlük tipleri de yer alır. Numaralı veya numarasız optik gözlük camı uygulamaları için Oxibis gözlük modelleri rafine bir tasarım anlayışı yanında işlevsellikle harmanlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.