SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGODA! Pazartesi - Cuma günleri saat 17:30'a kadar, Cumartesi günü saat 12:30'a kadar. 1000 TL üstü kargo ücretsiz !
x
https://www.optigo.com.tr/bayi-basvuru-sayfasi
Teslimat Koşulları

DEPODAN TESLİM-AL

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 30 dakika içerisinde hazır edilir. Depodan Teslim-Al seçeneği sadece haftaiçi (Pazartesi-Cuma) saat 16:00'ya kadar geçerlidir. Depodan siparişinizi teslim alırken sipariş numaranızı, ad ve soyadınızı ve T.C. kimlik numaranızı ibraz etmeniz zorunludur.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

KARGO TESLİMATI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra (Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler için geçerlidir, değilse ertesi gün) aynı iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin "OPTİGO Optik Ürünler Pazarlama A.Ş."ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından "OPTİGO Optik Ürünler Pazarlama A.Ş." garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.